29 Mart Hangi Burç?

29 Mart(29.03) : Koç Burcu

29 Mart tarihinde doğanlar kişiler Koç burcundadır. Koç burcunun özellikleri ve burç taşları ile ilgili bilgiler aşağıdan incelenebilir. 29 Mart hangi burç olduğu dışındaki diğer tarihlerde doğanların burçlarını da öğrenebilirsiniz.


Koç Burcu Özellikleri
21 Mart - 20 Nisan tarih aralığında doğanlardan oluşan Koç'lar Zodyak’ın ilk burcudur. Bu burçtaki insanlar enerjik ve hareketli yapıları ile dikkat çekmektedirler. Egoları çok gelişmiştir. Hatalarını hiç bir zaman kabul etmezler ve oldukça bencil davranışlar sergilerler. Koç burçları çok pratik insanlardır. Hayatlarına canlılıklarıyla ve girişimcilikleriyle yön verirler. İlgilendikleri ve sevdikleri konularda oldukça yaratıcı olurlar. Başka insanların girmekten çekineceği projelere girmekten atmaktan hoşlanırlar. Yaptıkları işlerde sürekli kendilerini kanıtlamak isterler. Bir işe başlarken eğer ayrıntılı plan yaptılarsa, güçlü ve hareketli yapıları sayesinde çok üretken olabilirler. Dik başlılıkları, bencillikleri ve asi tavırlarından dolayı zor duruma düşebilirler ve böyle zamanlarda başladıkları işleri sonuçlandırmakta güçlük çekerler. İşlerini çoğu zaman da sonuçlandırmadan bırakırlar. Sürekli kendilerinin ön plana olmasını isterler. Ön planda olabimek için olayları abartarak yada değiştirerek anlatırlar. Lider ve otoriter bireylerdir. Başkaları üzerinde otorite kurmayı severler. Özgürlüklerine çok düşkün olurlar. Kova burcu insanları aşırı kıskançtırlar. Sürekli hareketli olduklarından boş zamanlarını sosyal aktivitelere katılarak ve spor yaparak değerlendirirler. Bu sayede atletik ve alımlı bir vücut yapılarına sahip olurlar.

Koç burcunun yükselenini bulma: Koç Burcu Yükseleni

Koç burcunun taşları: Koç Burcu Taşları

Koç burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Koç Burcu Uyumu 

 

Burç Taşları ve Özellikleri

Burç Taşları ve Özellikleri

Burcunuza uygun burç taşlarını ve özelliklerini öğrenin.

29 Mart Koç Burcu

Bu sayfadan 29 Mart tarihi için burcunuzun hangisi olduğunu sorgulayabiliyorsunuz. 29 Mart için sorguladığınız Koç burcunun özellikleri ve yorumlarına da ulaşabiliyorsunuz. Koç burcu ile ilgili merak ettikleriniz ve sormak istediğiniz sorularla ilgili olarak burç forum bölümümüzü de kullanabilirsiniz. Koç burcu ile ilgili bilgiler alabilirsiniz ve sormak istediklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca 29 Mart tarihine karşılık gelen Koç burcunun özellikleri ile ilgili bilgileri de yukarıdan alabilirsiniz.

Yemek Tarifleri


Burç Tarihleri

Koç Burcu : 21 Mart - 20 Nisan
Boğa Burcu : 21 Nisan - 21 Mayıs
İkizler Burcu : 22 Mayıs - 22 Haziran
Yengeç Burcu : 23 Haziran - 22 Temmuz
Aslan Burcu : 23 Temmuz - 22 Ağustos
Başak Burcu : 23 Ağustos - 22 Eylül
Terazi Burcu : 23 Eylül - 22 Ekim
Akrep Burcu : 23 Ekim - 21 Kasım
Yay Burcu : 22 Kasım - 21 Aralık
Oğlak Burcu : 22 Aralık - 21 Ocak
Kova Burcu : 22 Ocak - 19 Şubat
Balık Burcu : 20 Şubat - 20 MartBurç tarihlerinden burcunucu öğrenmek için aşağıdan Ay seçiniz:
  Ocak ayı burç öğrenme
  Şubat ayı burç öğrenme
  Mart ayı burç öğrenme
  Nisan ayı burç öğrenme
  Mayıs ayı burç öğrenme
  Haziran ayı burç öğrenme
  Temmuz ayı burç öğrenme
  Ağustos ayı burç öğrenme
  Eylül ayı burç öğrenme
  Ekim ayı burç öğrenme
  Kasım ayı burç öğrenme
  Aralık ayı burç öğrenme

Kelimeler: 29 Mart Hangi Burç? Burç Tarihleri, Hangi burç olduğunu öğrenme, Koç burcu özellikleri, Koç burcu yorumları, Koç burcu taşları, 29 Mart burcu nedir?, 29 Mart burç yorumu, 29 Mart burç bilgileri, 29.03 Hangi Burç?


Kategori: Hangi Burç Olduğunu Öğrenme

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: