29 Mart Hangi Burç?

29 Mart(29.03) : Koç Burcu

29 Mart tarihinde doğanlar kişiler Koç burcundadır. Koç burcunun özellikleri ve burç taşları ile ilgili bilgiler aşağıdan incelenebilir. 29 Mart 2018 tarihi Perşembe Gününe denk gelmektedir ve bugünden itibaren 72 gün vardır. 29 Mart hangi burç olduğu dışındaki diğer tarihlerde doğanların burçlarını da öğrenebilirsiniz.


Koç Burcu Özellikleri
21 Mart - 20 Nisan tarih aralığında doğanlardan oluşan Koç'lar Zodyak’ın ilk burcudur. Bu burçtaki insanlar enerjik ve hareketli yapıları ile dikkat çekmektedirler. Egoları çok gelişmiştir. Hatalarını hiç bir zaman kabul etmezler ve oldukça bencil davranışlar sergilerler. Koç burçları çok pratik insanlardır. Hayatlarına canlılıklarıyla ve girişimcilikleriyle yön verirler. 29 Mart tarihinde doğan Koç burcu insanları ilgilendikleri ve sevdikleri konularda oldukça yaratıcı olurlar. Başka insanların girmekten çekineceği projelere girmekten atmaktan hoşlanırlar. Yaptıkları işlerde sürekli kendilerini kanıtlamak isterler. Bir işe başlarken eğer ayrıntılı plan yaptılarsa, güçlü ve hareketli yapıları sayesinde çok üretken olabilirler.

Koç burcunun yükselenini bulma: Koç Burcu Yükseleni

Koç burcunun taşları: Koç Burcu Taşları

Koç burcunun diğer burçlarla olan uyumu: Koç Burcu Uyumu

29 Mart Koç Burcu

Bu sayfadan 29 Mart tarihi için burcunuzun hangisi olduğunu sorgulayabiliyorsunuz. 29 Mart için sorguladığınız Koç burcunun özellikleri ve yorumlarına da ulaşabiliyorsunuz. Koç burcu ile ilgili merak ettikleriniz ve sormak istediğiniz sorularla ilgili olarak burç forum bölümümüzü de kullanabilirsiniz. Koç burcu ile ilgili bilgiler alabilirsiniz ve sormak istediklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca 29 Mart tarihine karşılık gelen Koç burcunun özellikleri ile ilgili bilgileri de yukarıdan alabilirsiniz.

Burç tarihlerinden burcunucu öğrenmek için aşağıdan Ay seçiniz:
  Ocak ayı burç öğrenme
  Şubat ayı burç öğrenme
  Mart ayı burç öğrenme
  Nisan ayı burç öğrenme
  Mayıs ayı burç öğrenme
  Haziran ayı burç öğrenme
  Temmuz ayı burç öğrenme
  Ağustos ayı burç öğrenme
  Eylül ayı burç öğrenme
  Ekim ayı burç öğrenme
  Kasım ayı burç öğrenme
  Aralık ayı burç öğrenme

Kelimeler: 29 Mart Hangi Burç? Burç Tarihleri, Hangi burç olduğunu öğrenme, Koç burcu özellikleri, Koç burcu yorumları, Koç burcu taşları, 29 Mart burcu nedir?, 29 Mart burç yorumu, 29 Mart burç bilgileri, 29.03 Hangi Burç? bilgilerini öğrenebilirsiniz.


Kategori: Hangi Burç Olduğunu ÖğrenmeYorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu:


 

Siz de Bayimiz Olun !

Bayimiz olarak yaptığınız satışılar da yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
İster dükkanınızdan isterseniz web sitenizden(iframe veya api) satış yapabilirsiniz.