Alarm Bayiliği


Alarm Bayiliği

TümHizmetler ailesine katılmak için bayilik başvurusu yaparak bayimiz olun, Alarm sistemlerini müşterilerinize satmaya başlayın. Hemen Kazanın!
Alarm Bayilik Nasıl Alınır ?

TümHizmetler bayisi olarak Alarm satışı yapabilirsiniz. Alarm kampanyaları ve paketlerinin satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.


Alarm Bayilik Fiyatı

Ücretsiz olarak aktifleştirdiğimiz bayilik sisteminize giriş yapılabilir, Alarm ürünlerinin satışlarını sistemimizden yapabilirsiniz.


Alarm Bayilik İşleyişi, Nasıl Satış Yaparım ?


Bayilik Sistemi İşleyişi

TümHizmetler bayilik başvurunuzu yapın, sizi arayalım! İncelemeler sonucunda bayilik sisteminizi aktifleştirelim.

Bayilik sisteminizden müşterinizin sadece istenilen iletişim bilgilerinin girişini yapın.

Alarm müşteri hizmetleri girişini yaptığınız işlerle en kısa sürede iletişime geçer ve satışı tamamlar.

Alarm kurulum ekibi müşterinizin Alarm kurulumunu yapar. Evrak, sözleşme gibi işlemlerin hepsini sonlandırır.

Bayilerimiz sadece potansiyel Alarm müşterisinin bilgilerinin girişini yapar. Geri kalan bütün işlemler bizim tarafımızdan sonlandırılır. Sizlerde giriş yaptığınız işler üzerinden hak ediş kazanırsınız.

Bayilik sistemimizi sizler için en iyi şekilde kurguladık. Sizler sadece müşterinizin girişini yapın, gerisini bize bırakın. Satışlarınızı anlık olarak takip edin ve kazanç fırsatlarını yakalayın!
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar