David Walker açık parfüm

Ankara ili Yenimahalle ilçesinde faaliyet gösteren David Walker açık parfüm firması bilgiler yer almaktadır. David Walker açık parfüm firması Bakım Güzellik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 03123953624 olup 21.cadde ağaç/metal iş san.sit.644 sok.no:2 Ostim adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

David Walker açık parfüm

Faaliyet Konusu: Firmamız 2004 yılında 15 yıllık deneyim ile Aggül Kozmetik bünyesinde kurulmuş olup,kurulduğu günden beri sürekli kendisini geliştirmiş ve kısa sürede sektörde en ön sıralarda yerini almıştır. kalite,fiyat ve mağaza sayısı ile tanınırlık seviyesine ulaşmış, tüketicinin beğenisini ve sadakatini kazanarak kalitesiyle sektörün önde gelen üretici firmalarına örnek olmuştur. Üretimlerini Türkiyede gerçekleştiren firmamız esans, şişe, kapak, valf malzemelerini dünyanın önde gelen tedarikçilerinden alarak dünya kalitesinde ürünler oluşturmuştur.
Telefon: 03123953624
Web Sitesi: http://www.davidwalker.com
Faks: 03123954991
Adres: 21.cadde ağaç/metal iş san.sit.644 sok.no:2 Ostim   Yenimahalle / Ankara
   

David Walker açık parfüm firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"David Walker açık parfüm" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar