Fitness-G Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Kocaeli ili GEBZE ilçesinde faaliyet gösteren Fitness-G Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi firması bilgiler yer almaktadır. Fitness-G Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi firması Spor sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02627211870 olup Yenikent Mh. 2478 Sk. No. 6A -Mutlukent Sosyal Tesisleri Mopaş Market altı- adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Fitness-G Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Faaliyet Konusu: 2012 Aralık ayında faaliyete giren Fitness-G Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi tamamen yeni ve yeterli sayıda Fitness ekipmanları ile fark yaratmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Fitness-G Spor ferah yapısı ve işinde uzman, güleryüzlü personeli ile tüm Gebze ve çevresine hizmet vermekten onur duyar.. Gebze Organize Sanayi bölgesine olan yakınlığı sebebiyle İstanbul da ikamet edip Gebze de çalışan insanlarında tercih ettikleri bir spor merkezi olan Fitness-G Spor, iş çıkışı trafikte harcayacağınız ve sizi strese sokacak trafik keşmekeşliğinden kurtularak atıl saatlerde spor aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğinizi hatırlatır
Telefon: 02627211870
Web Sitesi: http://fitness-g.net
Faks: 05447211870
Adres: Yenikent Mh. 2478 Sk. No. 6A -Mutlukent Sosyal Tesisleri Mopaş Market altı-   GEBZE / Kocaeli
   

Fitness-G Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Fitness-G Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar