Gençler Kepçe İmalatı

Ankara ili ÇUBUK ilçesinde faaliyet gösteren Gençler Kepçe İmalatı firması bilgiler yer almaktadır. Gençler Kepçe İmalatı firması Tarım ve Hayvancılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 0 olup adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Gençler Kepçe İmalatı

Faaliyet Konusu: Gençler Kepçe İmalatı: Yılların tecrübesi ve ustalığıyla tüm dünyaya ön kepçe, ön yükleyici, traktör kepçe ve ön yükleyici kepçe imal ediyoruz. Çeyrek asırlık deneyim, 100 yerli imalat. Türk mühendislerinin parlak zekası zanaatkârlarımızın usta elleriyle buluşuyor. Hidrolik sistemler dahil terazili ve tarazisiz kepçe üretiminde bir numara.
Telefon: 0
Web Sitesi: http://www.yukleyicikepce.com
Faks:
Adres:   ÇUBUK / Ankara
   

Gençler Kepçe İmalatı firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Gençler Kepçe İmalatı" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar