Giymix Grup Elektronik Hiz. ve Tic. A.Ş

İstanbul - Avrupa ili ŞİŞLİ ilçesinde faaliyet gösteren Giymix Grup Elektronik Hiz. ve Tic. A.Ş firması bilgiler yer almaktadır. Giymix Grup Elektronik Hiz. ve Tic. A.Ş firması Giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 021232000 olup Perpa Ticaret Merkezi. B-blok No:1754 Kat:11 Şişli-İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Giymix Grup.

Faaliyet Konusu: Giymix.com Giymiks Grup Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş. markası olarak yayın hayatına başlamış ve bugüne kadar onbinlerce siparişi stoklarından temin ederek 2009 yılı kasım ayından itibaren müşterilerine ulaştırmıştır. Giymix Grup bünyesinde bulunan Giymix.com 55.000 stok kapasiteli deposuyla, günlük 5000 sipariş çıkarabilecek kapasitesiyle online giyim alanında hizmet veren online satış mağazasıdır. Açıldığı günden beri kargo zamanlaması ve ürün kalitesiyle öne çıkan şirketimiz, bu deüerli ilkelerinden sapmadan hizmet vermeye tekrar başlamıştır. Dünyaca ünlü markaların yanında, Türkiye tekstil piyasasının yeni markalarını da kullanıcılarına ulaştırmayı hedefleyen Giymix.com siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Giymix.com
Telefon: 021232000
Web Sitesi:
Faks: 021232080
Adres: Perpa Ticaret Merkezi. B-blok No:1754 Kat:11 Şişli-İstanbul   ŞİŞLİ / İstanbul - Avrupa
   

Giymix Grup. firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Giymix Grup." firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Kategori:


Faaliyet Konuları: online alışveriş, ucuz giyim, outlet giyim,Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar