Hızır Oto Kurtarma

İstanbul - Avrupa ili ESENYURT ilçesinde faaliyet gösteren Hızır Oto Kurtarma firması bilgiler yer almaktadır. Hızır Oto Kurtarma firması Otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 05530452768 olup Saadetdere Mah. Hanımeli Cad.109. Sok. A7 D:1 Esenyurt / İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Hızır Oto Kurtarma

Faaliyet Konusu: Hızır Oto Kurtarma olarak İstanbulda tüm ilçelerde oto kurtarma hizmetinde öncü firmayız.Yollarda herhangi bir sebepten dolayı acil ve hızlı çekiciye ihtiyacınız olduğunda uzman kadromuz ile 7/24 her an yanınızdayız. İstanbuldaki farklı ilçelerdeki hizmet noktlarımız ile en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Hiç beklenmedik anlarda hangi noktada olursanız olun aracınız için hazırız.Kaza ve arıza anında hizmetlerimiz ile sorunlarınıza yardımcı oluyoruz. 7/24 Yol Yardım Desteği hizmetimiz ve çekicilerimiz sayesinde endişe etmenize gerek yok. Firmamız profesyonel eğitimli eleman kadrosu ile anında bulunduğunuz adrese en yakın çekici ile rahat bir nefes almanızı sağlıyor. 7/24 yol yardım , oto çekici ve oto kurtarma işlemleri için, Hemen Bizi Arayın
Telefon: 05530452768
Web Sitesi: http://www.hizirotokurtarma.com/
Faks:
Adres: Saadetdere Mah. Hanımeli Cad.109. Sok. A7 D:1 Esenyurt / İstanbul   ESENYURT / İstanbul - Avrupa
   

Hızır Oto Kurtarma firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Hızır Oto Kurtarma" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar