İç Giyim, Çorap, Korse ve Pijama Online Al

İstanbul - Avrupa ili ESENLER ilçesinde faaliyet gösteren İç Giyim, Çorap, Korse ve Pijama Online Al firması bilgiler yer almaktadır. İç Giyim, Çorap, Korse ve Pijama Online Al firması Giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02124381112 olup Turgut Reis Mah. Tekstilkent İş Merkezi, Galeria B10 Blok No: 62 34235 adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Zera Çorap ve Tekstil Mümessillik

Faaliyet Konusu: 14 yıllık İç Giyim ve Çorap üretimi bilgi deneyimini 2009 yılında Türkiye içerisinde değerlendirmek ve tüketiciye fiyat/performans olarak en uygun içgiyim ve çorap ürünlerini ulaştırmak üzere CORAPICGIYIM.COM kurulmustur. Ürün seçiminde yeni trendler sürekli göz önünde bulundurulmuş, tüketiciye mutlak memnuniyet sağlayabilecek markalar ve ürünleri sergilenmiştir. Mağazamızda, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, sergilenen birçok ürünün belli miktarlarda stokları bulunmaktadır. Her gün yeni ürünler, moda trendler ve renkler takip edilmekte ve üyelerimiz bilgilendirilmektedir.
Telefon: 02124381112
Web Sitesi: http://www.corapicgiyim.com/
Faks: 02124381113
Adres: Turgut Reis Mah. Tekstilkent İş Merkezi, Galeria B10 Blok No: 62 34235   ESENLER / İstanbul - Avrupa
   

Zera Çorap ve Tekstil Mümessillik firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Zera Çorap ve Tekstil Mümessillik" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar