08.10.2015 10:33:00

İGDAŞ'tan Aylık Sabit Ödemeli Fatura Kampanyası

Sabit ödemeli fatura ile kış aylarında gelen yüksek doğalgaz faturalarıdan kurtulabilirsiniz.İğdaş tarafından çıkarılan aylık sabit ödemeli fatura sistemi ile doğalgaz aboneleri aylık faturalarını eşit taksitler halinde ödeyebiliyorlar.  Abonelerin geçmiş kullanımları hesaplanarak aylık ortalama bir tutar çıkarılıyor ve siz bu tutarı ödüyorsunuz. Böylece kış aylarındaki yüksek fatura derdinden kurtulmuş oluyorsunuz. Bir yıl içindeki toplam kullanımınız tüm aylara eşit bölünüyor.

12 aylık sözleşme yapılan hizmette bu sürenin sonunda abone ile karşılıklı olarak mahsuplaşma yapılır. Mahsuplaşma faturalar üzerinden yapılmaktadır. Doğalgaz abonesinin fatura bazında toplam olarak ödediği tüketim miktarının tamamını kullanmamış olması halinde sayaçta tespit edilen gösterge değeri, ödemesi yapılmış olan değere ulaşıncaya kadar aboneye fatura tahakkuku yapılmıyor. Sisteme devam edilmesi durumunda yeni aylık sabit tüketim miktarı İGDAŞ tarafından belirlenerek aylık fatura tahakkukuna devam ediyor. Abonenin fatura bazında toplam olarak ödediği tüketim miktarının üzerinde tüketim yapmış olması halinde hesaplanan fazla tüketim farkı faturalandırılıyor.

12 aydan önce kampanyayı sonlandırdığınızda mahsuplaşma yapılarak sözleşme sona erdirilmektedir.

Başvuru Kanalları

Bu hizmete İGDAŞ internet sitesinden, 153 numaralı müşteri hizmetlerinden veya İGDAŞ hizmet binalarından başvurubilirsiniz. Başvuru sırasında Kimlik Fotokopisi, T.C. Kimlik Numarası ve Doğalgaz Tesisat Numarası bilgi ve belgeleri gereklidir.

Bu konu ile ilgili Forum bölümümüzde de bilgi ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 

Firma Haberlerine Geri Dön


Kategori:

Açıklamalar: igdaş, igdaş fatura, doğalgaz fatura, sabit faturalı doğalgaz aboneliği, iğdaş kampanyalar,

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar