ING Bank Kredi Hesaplama


ING Bank tarafından verilen krediler türleri ve kredi hesaplaması için gerekli bağlantı, kredi başvurusu için gerekli evraklar v.b. bilgiler.

ING Bank "Kredi Hesaplama" sayfasına erişim için tıklayınız.


ING Bank Kredi Hesaplama

ING Bank kredi hesaplaması yapabileceğiniz krediler aşağıdadır:

Bireysel Krediler

İpotekli Nakit İhtiyaç Kredisi: İpotekli İhtiyaç Kredisi ile yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı, gayrimenkul ipoteği karşılığı çok avantajlı faiz oranı ve 60 aya varan vade imkanı ile karşılayabilirsiniz.

Nakit Karşılıklı İhtiyaç Kredisi: 60 aya varan vade seçenekleri ile kredi alabilirsiniz.

Taşıt Kredisi: 0 ve 2.el araç kredisi alabilirsiniz.

Konut Kredisi: Uygun seçeneklerle konut kredisi alabilirsiniz.

 


ING Bank Bireysel Kredi başvurusu için gerekli belgeler:

Başvuru sırasında gerekli belgeler:

Nüfus cüzdanı fotokopisi
İkametgah belgesi veya yeni tarihli elektrik, su, doğalgaz, ev telefonu faturalarından biri

Ücretli Çalışıyor İseniz;
Son aya ait maaş bordrosu fotokopisi veya maaş yazısı
Maaş yazısının olduğu durumlarda çalıştığı firmanın imza sirküleri

Emekli İseniz;
İlgili sosyal güvenlik kurumunca düzenlenmiş kimlik belgesi
Gelirini belgeleyen banka hesap cüzdanı fotokopisi

Tüzel kişiliği olmayan gerçek kişi tacirler ile serbest meslek erbabı;
Son yıla ait vergi levhası fotokopisi
Meslek kuruluşundan alınan varsa üyelik belgesi fotokopisi
Vergi dairesi onaylı son yıla ait hesap vaziyeti ve eki işletme hesabı özeti

Çiftçi iseniz;

Çiftçilik belgesi

Firma ortağının vergi levhası


ING Bank Bireysel Kredi başvurusu:

ING Bank kredi başvurlarınızı buradan yapabilirsiniz.


ING Bank Ticari Krediler


Destek Hesap

Destek Hesap(Kredili Mevduat Hesabı) ile hesabınıza tanımlanmış limit çerçevesinde nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Rotatif Kredi

Rotatif Kredi ile firmanızın kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabilir, limitiniz dahilinde hesabınızdan istediğiniz zaman para çekebilir ve transfer edebilirsiniz.

Spot Kredi

Spot Kredi; tutarı, faiz oranı ve vadesi, kredinin kullandırıldığı andaki piyasa koşullarına göre sabitlenen, ihtiyacınıza göre TL ya da YP olarak finansman ihtiyacınızı karşılayan kredilerdir.

Taksitli Ticari Krediler

Taksitli Ticari Krediler; Kısa veya orta vadeli finansman ihtiyaçlarınızı karşılayan, belirli bir ödeme planına bağlı kredilerdir.

Ticari Taşıt Kredisi

Firmanızın taşıt yada filo alımları ya da yenilemesinde finansman sağlamak amacıyla TL veya DEK olarak kullandırılan, geri ödemelerini aylık düzenli taksitler halinde veya kendi nakit akışınıza göre belirleyeceğiniz esnek ödeme planları üzerinden yapabileceğiniz kredi türüdür.

İşyeri Kredisi

İşyeri, Fabrika, depo, dükkan alımlarında finansman sağlamak amacıyla TL veya DEK olarak kullandırılan, geri ödemelerini aylık düzenli taksitler halinde veya kendi nakit akışınıza göre belirleyeceğiniz esnek ödeme planları üzerinden yapabileceğiniz kredi türüdür.

Döviz Kredileri

İhracata yönelik çalışan firmalarımızın finansman ihtiyacını karşılayan sabit ya da değişken faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredilerdir.

Dövize Endeksli Krediler

Krediler Yabancı bir para birimine endekslenerek döviz bazında uygulanan faiz oranı ile kullanabildiğiniz, vadesinde anapara, faiz tahsilatı ile kapatılan kredilerdir. Dövize endeksli kredilerde ihracat taahhüdü bulunmamaktadır.

İskonto Kredisi

İskonto Kredisi ile, ticari işlemlerde kullanılan çek, senet gibi belgelere bağlanmış ileri vadeli alacaklarınızı nakde çevirebilirsiniz.

Yabancı Para Çek İstira Kredisi

Yabancı para cinsinden keşide edilmiş çeklerinizin banka tarafından satın alınması ve çek bedelinin gerekli kesintiler yapıldıktan sonra vadesinden önce firmanıza ödenmesi şeklinde kullandırılır.

Fatura Finansmanı

Mal alımlarınızı 12 ay, ekipman alımlarınızı ise 36 ay vadeye kadar, TL veya dövize endeksli kullanabileceğiniz, ödemelerinizi tercihinize göre aylık, 3 aylık veya 6 aylık periyotlarla gerçekleştirebileceğiniz bir kredi türüdür.

Teminat Mektubu (TL – YP)

Teminat Mektupları resmi kurum ve kuruluşlarla, diğer gerçek ve tüzel kişilere hitaben, bir taahhüdün, belirlenen süre ve şartlar çerçevesinde yerine getirileceği, getirilmemesi durumunda taahhüdü üstlenmiş olan tarafın ödemesi gereken tutarın banka tarafından ödenmesine yönelik olarak düzenlenen mektuplardır.

Referans Mektubu

Ağırlıklı olarak inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyet gösteren, lehine kredi limiti tesis edilmiş müşterilerintalebi doğrultusunda düzenlenen mektuplardır.

İlgili Bağlantılar:

Kredi Notu Sorgulama

 Kategori:

Etiketler: ING Bank Bankası Kredi Hesaplama, ING Bank Kredi sorgulama, ING Bank Bankası, ING Bank Kredi Faiz Oranları, ING Bank Kredi Başvurusu

Yorumlar

ahmet - 15.01.2015 09:11:04

İhtiyaç kredi başvuru sonucumu ögrene bilirmiyim.
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: