12.08.2014 11:09:00

PASSOLİG Ferdi Kaza Sigortası Kampanyası

PASSOLİG Ferdi Kaza Sigortası KampanyasıPASSOLİG'in başlatmış olduğu Ferdi Kaza Sigortası Kampanyası kapsamında Passolig kart sahiplerine; sigortayı kabul tarihinden itibaren başlayacak ve 2 ay boyunca geçerli olacak AIG Sigorta Ferdi Kaza Sigortası, 2 (iki) ay boyunca 5.000 TL limitli Kazaen Yaşam Kaybı ve Sürekli Sakatlık ve azami 500 TL Gündelik Hastane teminatları ile hediye edilmiştir. Gündelik Hastane Masrafları teminatı, ilk 10 gün muafiyetli olmak üzere 20 güne kadar günlük 50 TL teminat ile gerçekleşecektir. Kampanyaya katılmak için hemen Sigorta yazın bir boşluk bırakın, TC Kimlik Numaranızı yazıp 6033’e gönderin.

PASSOLİG Ferdi Kaza Sigortası Kampanyası Detayları


Bu avantajlı promosyon, AIG Sigorta A.Ş. ve Sigortayeri.com işbirliği ile sağlanmakta olup, 16/07/2014 – 16/09/2014 tarihleri arasında geçerlidir.

PASSOLİG Ferdi Kaza Sigortası Kampanyası kapsamında hediye edilen sigorta için Müşteriler herhangi bir prim ödemesi yapmayacaktır.

Promosyon kapsamında hediye edilen sigorta AIG Sigorta A.Ş.’nin 999000010074073 numaralı master poliçesi kapsamında düzenlenmiştir

PASSOLİG Ferdi Kaza Sigortası Kampanyası kapsamında hediye edilecek Hediye Sigorta’dan Passolig kart sahipleri en fazla 1 (bir) defa yararlanabilecektir. Hediye Sigorta SMS ile bildirimle başlayacak olup, 2 (iki) ay süre ile geçerli olacaktır. PASSOLİG Ferdi Kaza Sigortası Kampanyası kapsamında birden fazla sigorta kaydı yapılan kişilerin tarih itibariyle ilk sigorta teminatı geçerli olacak, mükerrer veya başka bir isimle yapılan kayıtların teminatları geçersiz sayılacaktır.

Bu promosyon katılan ve Hediye Sigorta teminatı alan gerçek kişiler, Hediye Sigorta kapsamında beyan ettiği kişisel verilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, bu kişisel verilerin Sigortayeri.com ve AIG Sigorta A.Ş. ile paylaşılacağını, AIG Sigorta’nın ve Sigortayeri’nin bu veriler ile promosyon süresi sonunda doğrudan veya çağrı merkezleri aracılığı ile pazarlama ve satış faaliyetleri için kullanılacağını kabul eder.

Kazaen Yaşam Kaybı ve Sürekli Sakatlık Teminatları, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları dahilinde geçerli olup, Sigortalı Afganistan ve Irak hariç dünyanın heryerinde kazalara karşı 7 gün/24 saat koruma altında tutulur.

Sağlanan Sigorta ile ilgili sorularınız ve hasar talepleriniz için 444 1 244 numaralı telefondan AIG Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Promosyon katılan herkes, kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Bu Promosyon sigorta hizmeti ifa sorumlusu olan AIG Sigorta, bu kampanyadan yararlanan Müşterilere, Hediye Sigorta ile ilgili bir hasar durumunda Ferdi Kaza Sigorta Genel Şartlarına istinaden eksiksiz, doğru ve ilgili mevzuata uygun bir şekilde hasar hizmeti vereceğini ve Müşterilere verilen Hediye Sigorta teminatının vade sonuna kadar geçerli olacağını kabul ve taahhüt etmiştir.

Bu konu ile ilgili Forum bölümümüzde de bilgi ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Yorumlar

mehmet    12.08.2014 12:27:20

Fenerbahçe taraftarıyım ne yap maliyim bilet almak için
Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 

Firma Haberlerine Geri Dön


Kategori:

Açıklamalar: passolig, passolig sigorta, sigorta kampanyalar, ferdi kaza sigortası, passo lig,

Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar