Patenci

İstanbul - Anadolu ili KADIKÖY ilçesinde faaliyet gösteren Patenci firması bilgiler yer almaktadır. Patenci firması Spor sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02163736747 olup Bağdat Caddesi, No 522/1 Bostancı Kadıköy - İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Patenci

Faaliyet Konusu: 21 yılı aşkın süredir Türkiye genelinde bireylere, okullara, özel kurumlara ve spor kulüplerine bir çok branşta ürün tedariki sağlamaktayız. Geniş ve farklı ürün seçenekleri, garantili satış, yenilikçi ve profesyonel hizmet mantığı ile müşteri memnuniyeti sağlayarak bilgi, beceri ve her bütçeye uygun ürün seçenekleri ile sektörde büyümeyi hedefliyoruz. Amacımız, sporun içinden gelen bir firma olarak yeni ürünleri dünya ile aynı anda Türkiye ye getiren strateji ortaklarımız, iş ortaklarımız ve distribütörlerimiz vasıtası ile müşterilerimize, iş ortaklarımıza, spor severlere ve tüm paten severlere en üst düzeyde hizmet vererek bu güzel spora katkıda bulunmaktır.
Telefon: 02163736747
Web Sitesi: http://patenci.com/
Faks: 02163736757
Adres: Bağdat Caddesi, No 522/1 Bostancı Kadıköy - İSTANBUL   KADIKÖY / İstanbul - Anadolu
   

Patenci firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Patenci" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar