Sevgi Aikido

İstanbul - Anadolu ili KADIKÖY ilçesinde faaliyet gösteren Sevgi Aikido firması bilgiler yer almaktadır. Sevgi Aikido firması Spor sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 02164182148 olup Sarayardı Caddesi Çakmak İş Merkezi No: 82 - 2A Acıbadem - Kadıköy / İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Sevgi Aikido Spor Kulübü

Faaliyet Konusu: Aikido,insanların çevreleriyle uyum ve istikrar içinde olmaları yönünde geliştirerek hayatı iyi tanımasına,bireylerin hayata saygıyla davranmasını öğretmeye ve gerçek iç özgürlüğe kavuşmalarına hizmet eden bir yoldur.Aikido yapan bir kişi,kozmik-evrensel-bütünlüğün bir parçası olduğunun bilinci,bütünlüğü gözetimi ve bütünlüğe saygısı sayesinde,birisi kendisine saldırmaya teşebbüs etse dahi,kendisine saldıran kişiyi düşmanı olarak görmezişte bu,egonun örtmüş olduğu evrensel sevgidir.
Telefon: 02164182148
Web Sitesi: http://www.sevgiaikido.com
Faks: 02164182149
Adres: Sarayardı Caddesi Çakmak İş Merkezi No: 82 - 2A Acıbadem - Kadıköy / İSTANBUL   KADIKÖY / İstanbul - Anadolu
   

Sevgi Aikido Spor Kulübü firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Sevgi Aikido Spor Kulübü" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar