Uydunet İnternet

İstanbul - Anadolu ili MALTEPE ilçesinde faaliyet gösteren Uydunet İnternet firması bilgiler yer almaktadır. Uydunet İnternet firması Bilgi Kaynakları sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmanın telefonu 08503044126 olup Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cd. 148/A Maltepe - İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Firma Adı:

Uydunet İnternet

Faaliyet Konusu: Uydunet İnternet, kullanıcıların evlerine gerçek fiber internet sunar. Fiber İnternet hizmeti kablo tv aracılığı ile gelmekte olup, dilerseniz 160dan fazla HD kanalı izleyebilirsiniz. Günde 1Tlden daha az fatura ödeyerek Eko Sınırsız İnternet , Kablolu Yayın ve Teledünya ayrıcalığını kullanabilirsiniz. UYDUNET, bir TÜRKSAT markasıdır.
Telefon: 08503044126
Web Sitesi:
Faks:
Adres: Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cd. 148/A Maltepe - İstanbul   MALTEPE / İstanbul - Anadolu
   

Uydunet İnternet firmasını Google haritalarda bulun.Daha Büyük Görüntüle

"Uydunet İnternet" firmasının sahibiyseniz ve firma bilgilerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bize sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Yorum yok


Yorum Ekle

İsim:
Yorum:
En fazla 1000 karakter
 
Dilediğiniz Yerden Kazanç Sağlayın

Cep Telefondan, Tabletten, Bilgisayardan dilediğiniz yerden hesabınıza giriş yapabilir, 7/24 kendi paranızı kazanabilirsiniz.
Mesleğiniz ne olursa olsun ister sokakta, ister evde, ister okulda, ister işyerinde anında giriş yap, hemen kazanç sağla!

Mobil Uygulamalar